Universitetimizdə ən son xəbərləri buradan əldə edin.
Füzuli, Cəbrayıl, Hadrut, Şuşa döyüşlərinin iştirakçısı olan tələbəmiz
Füzuli, Cəbrayıl, Hadrut, Şuşa döyüşlərinin iştirakçısı olan tələbəmiz Toğrul Məmmədov Mingəçevirdən olan, Turizm və otelçilik ixtisası üzrə qiyabi, II kurs tələbəmizi siz də tanıyın. Füzuli, Cəbrayıl, Hadrut döyüşlərində iştirak edən Toğrul Şuşa uğrunda gedən mübarizədə yoldaşlarıyla birgə mühasirəyə düşsələr də vəziyyətdən çıxaraq Çanaqçı kəndini işğaldan azad edə bilirlər. Hazırda xidmətini davam etdirən tələbəmizlə fəxr edirik!
UTECA kollektivi əsgərlərlə görüşüb
Azərbaycan Texnologiya Universitetinin nümayəndələri əsgərlərimizi ziyarət ediblər. Müəllimlər cəsur Vətən oğulları ilə işğaldan azad olunan ərazilərdə görüşüblər, əsgərlərin istəyinə uyun apardıqları bir sıra əşya, geyim və məişət avadanlıqlarını çatdırıblar.
Tələbəmiz Şahin Əmiraslanov
Şahin Əmiraslanov O, Murov yüksəkliklərini fəth edən şahinlərdəndir. Biznesin idarəedilməsi ixtisasımızın 2018-ci il məzunu, fəxrimizdir!
Horadiz, Cəbrayıl, Zəngilan, Qubadlının işğaldan azad olunmasında iştirak edib
Ramin Əliyev Ekologiya mühəndisliyi ixtisasımızın 2014-cü il məzunu Tərtər istiqamətində, Milli Qəhrəmanımız Mübariz İbrahimovun uğrunda şəhid olduğu postun alınmasında iştirak etdib. Moto atıcı bölükdə vuruşan məzunumuz ardıcıl olaraq Horadiz, Cəbrayıl, Zəngilan, Qubadlının işğaldan azad edilməsi uğrunda döyüşlərdə olub. Fəxrimizdir!
Qış imtahanlarının keçirilmə qaydaları
2020/2021-ci tədris ilinin qış imtahan sessiyası 11.01.2021–01.02.2021-ci il tarixlərində həyata keçiriləcək. Bütün akademik qruplarda imtahanlara saat 10:00-da start veriləcək. Semestr ərzində hərbi vəziyyət və pandemiya dövrü nəzərə alınaraq